РІШЕННЯ ДЛЯ РІЗНИХ ПРОБЛЕМ НІГ- м’які зелені устілки FootBalance

У представництві FootBalance ортопеди і кваліфіковані співробітники, що спеціалізуються на проблемах з ногами, проводять поглиблений аналіз ваших нижніх кінцівок, який призначений для перевірки рухливості стоп, щиколоток, колін і стегон. Також перевіряється стан м’язів, зв’язок при комбінованих навантаженнях нижніх кінцівок. Цей аналіз, поряд з історією хвороби пацієнта і його потребами, надає всю необхідну інформацію для формування індивідуальної пари устілок для пацієнта.

Устілки формуються, коли стопа знаходиться в правильному, нейтральному положенні. За необхідності можуть бути додані додаткові елементи жорсткості, використані прокладки або опорні клини, щоб під час навантажень направляти стопи до вирівнювання і забезпечувати природні рухи стоп. На додаток до використання індивідуальних устілок FootBalance в програму терапії можуть входити фізтерапія, маніпуляції, знеболюючі процедури, індивідуальна реабілітація і подальше спостереження.

КОНЦЕПЦІЯ

М’які зелені устілки FootBalance відкривають більш якісний і недорогий догляд клієнтам, які страждають від проблем з ногами і пов’язаних захворювань.

FootBalance Medical надає надійний, швидкий і доступний метод проведення аналізу стоп і виготовлення індивідуальних устілок.

Наш інноваційний метод виготовлення устілок дозволяє швидко і правильно формувати їх за одне відвідування, не забираючи багато часу на формування. Підгонка і корекція можуть бути проведені на місці, за одне відвідування клієнта, що економить час і підвищує задоволеність клієнтів.

Запатентована динамічна пластина в устілках FootBalance забезпечує ідеальну підтримку м’язів стопи в активному стані. Наші устілки покращують, а не перешкоджають функціонуванню стопи під час руху і навантажень.

Доступні різні рівні жорсткості устілок і амортизації, а також корекція за допомогою клинів, стабілізаторів для додаткової фіксації, контролю або корекції кута. Ці опції дозволяють швидко і точно виготовити устілки для задоволення індивідуальних потреб кожного пацієнта.

НА 100% ІНДИВІДУАЛЬНІ ОРТОПЕДИЧНІ УСТІЛЬКИ MEDICAL GREEN soft

Особливістю устілки FootBalance Medical Green є  удосконалення балансуючої пластини, що  стабілізує стопи та більш рівномірно розподіляє вагу, задля зменшення концентрації тиску, особливо в зоні п’яти. Міцний верхній шар тканини допомагає запобігти натиранню, надає відчуття комфорту ногам. У той час, м’який прошарок забезпечує підвищену амортизацію і комфорт при кожного кроці.

Устілка Medical Green soft була спеціально  створена для стопи, яка потребує екстра комфорту для зниження больового відчуття  та дискомфорту при таких захворюваннях як ревматизм та остеопороз, а також для пацієнтів з больовим синдромом п’яти.

Ортопедичні устілки також призначені для пацієнтів-діабетиків з виразковими ознаками, як превентивний догляд для запобігання прогресування захворювання. Надм’яка ортопедична устілка забезпечує легку підтримку щиколотки  та підходить для всіх видів взуття.

Розроблені у співпраці з Podiatry Department of Metropolia University of Applied Sciences(Helsinki, Finland) та пройшли випробування Testing Lab (Finland).

FootBalance 30-денна гарантія отримання результату

FootBalance надає 30-денну гарантію отримання задоволення. Якщо вас не задовольняє результат, зверніться, будь-ласка, до нашого менеджера.

Умови доставки та повернення товару

Знайдіть найближчого до вас партнера FootBalance

Знайти магазин

Записатися
на безкоштовну діагностику


Задати питання

Київ
+38099 546 2388
Львів
+38050 395 6082

Перезвонить вам?