Нарешті взуття, яке підходить
Часто взуття не відповідає контурам наших стоп, залишаючи нам почуття незручності, а ноги швидко стомлюються. Спеціальні устілки FootBalance забезпечують правильну підтримку та фіксацію вашої стопи у взутті і ви постійно відчуваєте насолоду від комфорту та ідеальної посадки взуття.

Сформовані індивідуально до ваших унікальних стоп у представництві чи в магазині.

Комфорт, якого ви ніколи не відчували
Спеціальні устілки FootBalance складаються з декількох шарів високоякісних матеріалів, з хорошими амортизаційними властивостями, гарною фіксацією, верхній шар яких – з антибактеріального матеріалу. Запатентована динамічна стабілізаційна пластина забезпечує надійну підтримку та сприяє вирівнюванню, активізуючи м’язи стоп. Саме таке поєднання багатошарової підтримки та амортизації і створює устілку, яка ідеально прилягає до вашої унікальної стопи, підвищуючи комфорт протягом усього дня. Коли ви більше не відчуваєте дискомфорту, ви можете повністю сконцентруватися на досягненні своїх цілей.

Взуття, яке прослужить вам довше.
Індивідуальні устілки FootBalance підтримують стопи в нейтральному положенні, зменшуючи наслідки зміщення та обертання щиколотки. Коли стопи знаходяться в нейтральному положенні, вони не зміщуються надмірно всередину або назовні, тим самим зменшуючи вплив зносу на передню чи задню частину взуття та збільшують термін іх життя.

Додай комфорту у повсякденне життя.
Ваші стопи – це основа всього вашого тіла. Якщо цей фундамент зміщений або функціонує погано, наслідки можуть відчуватися в усьому тілі, чи то болі в м’язах та суглобах, чи більш серйозні травми. Індивідуальні устілки FootBalance забезпечують належну підтримку ваших стопи та зводів в нейтральному положенні, допомагаючи рівномірно розподілити навантаження та полегшити здорове функціонування стопи.
Якщо ви цілий день на ногах, без відповідної підтримки ваші ноги швидко змучуються та втрачають енергію.
Інтегрована стабілізаційна пластина індивідуальних устілок FootBalance є динамічною та гнучкою. У порівняння із звичними устілками та жорсткими ортезами вона не тільки підтримує ваші стопи, але і повертає їм енергію.

FootBalance 30-денна гарантія отримання результату

FootBalance надає 30-денну гарантію отримання задоволення. Якщо вас не задовольняє результат, зверніться, будь-ласка, до нашого менеджера.

Умови доставки та повернення товару

Знайдіть найближчого до вас партнера FootBalance

Знайти магазин

Записатися
на безкоштовну діагностику


Задати питання

Київ
+38099 546 2388
Львів
+38050 395 6082

Перезвонить вам?